Koncert populární hudby

Pátek 20. dubna 2018

popular 2018

se koná v KD Akord v klubu Altán v 17:00 hod.

1J.Suchý,J.Šlitr - MotýlJana Doležalová, Václav Lipina1/IIzpěv +orchestr Hanák TomášOrchestr T.H. 3 min.
2R.Charles - Hit the Road JackM.Hejlková4/IIzpěv + orch. Hanák TomášOrchestr T.H. 3 min.
3Daniel Flores - TequilaOrchestr4/IIOrch. Hanák TomášOrchestr T.H. 4 min.
4P. Desmond - Take FiveD.Horváth a ml. orch.4/Isax.,2xEKN, klavír Hanák TomášMl. orch. 3 min.
5E. Clapton- Tears in Heaven Kvartet zob. fléten+ Monika Dao7/Izob flétny, klavir Orlitová RenátaMonika Dao 2 min.
6P.Simon,A. Garfunkel: Scarborough Fair soubor EKN,smyčce4/Ihsl.vcl,zobc.fl.,EKN Kumová Olga 2 min.
7Parov Stelar: CatgrooveAdam Bajger4/IIklavír Klegová Jana 4 min.
8J. Uhlíř- Voda, voděnkaAlice Štěpánková3/Izpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 4 min.
9A. L. Webber- Poslední večeřeNatálie Sýkorová1/IIzpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 2 min.
10F. Loewe- Chtěla bych tančit.....Nicole Moravcová4/IIzpěv Nováčková IvanaMgA. Michal Bárta 2 min.
11Kabát- Dole v doleHerbert Kotala3/IBicí nástroje Závacký DalimilHudební nahrávka 3 min.
12E.Hradecký: V rytmu sambyVeronika, Barbora Sukatschovy, Barbora FulnečkováPNVzobcová, příčná flét Bc. Monika KozmonováBarbora Fulnečková 3 min.
13Pat Metheny: Follow MeAdam Dušenka3/IIEKN Mixa Přemysl, DiS. 3 min.
14Bonie M: SunnyJana Doležalová, zpěv2/IIKapela Mixa Přemysl, DiS.Horká Jehla 3 min.
15J. Hammer: KapelaPNVKapela P. Mixy Mixa Přemysl, DiS. 3 min.
16Vlčí stezkyTO - Bubliny1/IIChateau Neuf Spelema Vajsová Eva Bc. 4 min.
17Nechám se nést?TO - Bubliny1/IIEinaudi Ludovico Chrenová Alžběta, dipl.um. 4 min.
18Oč tu běžíTO - Dešťovky3/IIWoodkid Chrenová Alžběta, dipl.um. 4 min.
19A Great Big World, Ch. Aguilera: Say SomethingAkustické trio1/IIAkustické trio - kyt Jakub Sivek 4 min.
20J. Suchý, J. Šlitr- Malé kotěNela Starková4/Ikapela Mixa Přemysl, DiS.kapela 3 min.
21B. Marley: Dont Worry Be HappyJan Hertl + Horká jehlaPNVkapela Mixa Přemysl, DiS.kapela 1 min.
22The Bangles - Eternal Flame Uncle Cracker - Follow MeZuzana Nesrstová2/IIzpěv - kytary Hon ZdeněkŠimon Kozák, Zdeněk Hon 8 min.
23Jörn Michael Borner - Blues garageŠimon Kozák, Richard Bajtek, Jan Jedlička3/IIkytary Hon ZdeněkZdeněk Hon 1 min.