Třídní předehrávka pí. uč. R. Orlitové a M. Valderové

Úterý 24. dubna 2018

se koná 24.4. v 17:00 hod. v sále ZUŠ

1A. Davis- Boogie masařky arr : Sylvia Rossin - Piráti z Karibiku soubor zobcovych fleten7/Izob. flétny Valderová Miroslava, DiS- 3 min.
2G. P. Telemann - Sonáta C dur, 1. věta Eliška Nyklová7/Izob. fletna Valderová Miroslava, DiSR. Orlitová 3 min.
3F. Barsanti - Sonáta F dur, 1. věta Kristýna Misiačková1/IIzob. fletna Valderová Miroslava, DiSR. Orlitová 2 min.
4renesanční tanec - Villancico Veronika Slížová1/Izob. fletna Valderová Miroslava, DiSM. Valderová 1 min.
5M. Sikorová - Cvrček v trávěAmálie Anna Koníčková1/Izob. fletna Valderová Miroslava, DiSR. Orlitová 1 min.
6anonym - Menuet G. P. Handel-BoureeJana Šebestová5/Izob. fletna Valderová Miroslava, DiSR. Orlitová 2 min.
7T.Susato: De PostAdam Švaňa1/Izob.flétna Valderová Miroslava, DiSM.Valderová 1 min.
8V. Peška-Kráčející masařkaDavid Rusek1/Izob. fletna Valderová Miroslava, DiSR. Orlitová 2 min.
9píseň - Halí, belí říkadlo- Žába leze do bezuElla LichnovskáPNVzob. fletna Valderová Miroslava, DiSR. Orlitová 1 min.
10J.Melkovič: Malí muzikantiElena Vlčková3/Izob.flétna Valderová Miroslava, DiSR.Orlitová 2 min.
11J. B. Lully - Stará francouzská píseň Barbora BenešováPNVzob. fletna Valderová Miroslava, DiSR. Orlitová 1 min.
12A.Werner- Ninas NachtangoJana Křepelková1/Izob.flétna Valderová Miroslava, DiSR.Orlitová 2 min.
13M.Sikorová- HejkalŠtěpán Holek, Kateřina Březnická, Gabriela Kellnerová4/ITrio zobcových fléte Valderová Miroslava, DiS- 1 min.
14W. Gillock: SevillaMarkéta Bělicová6/Iklavír Orlitová Renáta-- 2 min.
15E.Clapton-Tears in HaevenKvartet zob.fléten+Nikola Čuntová5/Izob.flétny,klavír Orlitová RenátaNikola Čuntová 2 min.
16C. Klose: The Winter WindNikola Čuntová4/Iklavír Orlitová RenátaCD 1 min.
17F. Kern: Spirning DaydreamsMonika Dao6/Iklavír Orlitová RenátaCD 2 min.
18Klavírní školička: Volala kukačka Káčátka se batolí...Aneta DoležalováPNVklavír Orlitová Renáta-- 1 min.
19B. Boyd: Blues PreludeBarbora Kalmusová3/Iklavír Orlitová RenátaCD 1 min.
20A. Sarauer: Melodie Dú, kravičky, dú...Sára Martiníková1/Iklavír Orlitová RenátaR. Orlitová 1 min.
21A. Sarauer: Vyvandroval Janko ModeratoAnna Sovadinová1/Iklavír Orlitová Renáta-- 1 min.
22V. Flegl: Proto jsem si kanafasku...Anna Sovadinová,Sára Martiníková1/Iklavír - čtyřr. hra Orlitová Renáta-- 1 min.
23Klavírní školička: Rybář, MedákAdéla RudinskáPNVklavír Orlitová RenátaR. Orlitová 1 min.