>> Vložit příspěvek <<
Na první stranu | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | Na poslední stranu |
>> Vložit příspěvek <<
23.5.2011 17:53:45 :: Alžběta
Děkuji všem třepetalkám za krásnou neděli !!! Byly jste VŠECHNY skvělé a okouzlující !!! a protože máme šikovné také rodiče, najdete videa i na youtube
10.5.2011 14:53:20 :: Jeanetta Faiglová
Milé paní učitelky , tanečnice a tanečníci,jste tak móoooooooooooc šikovní, že ani neumím napsat jak velkou nám děláte radost. Ale určitě máte u mě jednu oslavu na konci roku, za tak krásné tancování a obroskou pochvalu ředitelky školy. Děkuju Vám všem!!!
8.5.2011 19:29:38 :: pančelka Eva
Přátelé, je to doma!!! Putovní Zlatý popelčin střevíček z Uničova se bude celý následující rok usmívat z vitríny slávy tanečního oddělení NA NAŠÍ ŠKOLE!!Vytančili si ho Lumpové se skladbou "Tulák po hvězdách" a tím přebrali úspěšnou štafetu, kterou započaly Bestie a Bobani.Máme z jejich úspěchu nesmírnou radost, moc jsme jim přáli zažít ten pocit, kdy baletky porazí dísco, street show a hoppery Velkou chválu zaslouží Bobani, kteří se stále lepší a jejich Draci získávají větší a větší šťávu. Myslím, že na Slovensku a v Hlučíně dáte všem na frak No a Bestie byly prostě k sežrání vytančené, kultivované, nádherné...získaly si srdce a respekt obecenstva....nepochybuji, že u poroty (Slovensko, Hlučín a pod.),která rozumí scénickému tanci, projdou bez ztráty desítky. Ať vám to všem tančí!
9.5.2011 19:06:59 :: Silvie Palčovičová
Velká gratulace všem tanečnicím a taky pančelkám!!!
6.5.2011 18:25:59 :: Klárka Horáková
Držím palečky do Uničova .Ať je všechno velkééééé a hlavně úúúúúúúúúúúsměv
28.4.2011 15:08:57 :: Ivana Nováčková
Ikdyž vám všem včera na koncertu hitů v DK Akordu hvězdy nevysvitly,myslím si,že jste jeden vedle druhého hvězdy jak se patří.S hlubokým obdivem Ivana Nováčková
18.4.2011 14:12:42 :: Jeanetta Faiglová
Zase samé úspěchy!!! V posledních dnech máme jednu radostnou zprávu za druhou.Naši kytaristé v krajském kole zvítězili a máme "doma" dvě prví místa! Skvělé-a gratulujeme!! A tanečníci z ELKA-to je také jen na samou chválu, z litovle máme 2.+3.místo v obrovské konkurenci a na přehlídce scénického tance získali zvláštní ocenění. děkuju všem za nádherné výsledky a skvělou reprezentaci. Jsem na Vás pyšná. Jeanetta FAiglová
14.4.2011 11:45:00 :: Ivana Nováčková
Děkuji všem květinovým dětem,které se zúčastnily koncertu, věnovanému kapele The Beatles. Bylo to super!!!
4.4.2011 12:17:49 :: Renata Orlitová
Taktéž moooooooooooooc gratuluji děvčatům z TO a jejich pí. uč. E. Vajsové za super umístění na soutěži ve Zlíně.
4.4.2011 12:15:32 :: Renata orlitová
Mooooooooooc gratuluji pí. uč. M. Tulejové a její žačce D. Vašíčkové za vzornou reprezentaci školy a krásné umístění na mezinárodní soutěži "Pro Bohemia" dne 03. 04. 2011 na JKGO.
4.4.2011 12:12:26 :: Jeanetta Faiglová
Gratulujeme všem, kteří tento víken (2.+3.dubna) úspěšně reprezentovali naší školu. Děvčata z tanečního dovazla hodnotné ceny ze Zlína, Lidojedi si získali srdce diváků na třebovických šupinkácha a Dominika Vašíčková získala skvělé čestné uznání na mezinárodní soutěži Pro Bohemia. Skvělé, skvělé - všichni budou oceněni pochvalou ředitelky školy.
1.4.2011 12:14:09 :: Jeanetta Faiglová
Milí LIDOJEDI, držím palce na sobotní soutěžní klání TŘEBOVICKÉ ŠUPINKY, a´t se líbíte a daří se Vám!!! Zlomte vaz.
1.4.2011 12:11:36 :: Jeanetta Faiglová
Gratuluju a děkuju všem žákům a jejich pedagogům ke včerejším výkonům na Jarním koncertu, který se moc vydařil.
29.3.2011 16:06:41 :: Jeanetta Faiglová
Holky, jak je možné, že si říkáte Bestie, když jste takové "borky"!!! Moc gratuluju a děkuju za vynikajícímu umístění.J. Faiglová
28.3.2011 22:33:37 :: pančelka Eva
Pozooor bombááá Bestie obhájily loňský titul absolutního vítěze mezinárodní soutěže Talent Awards v kategorii scenic dance a staly se podruhé hlavním vítězem !! 14.5. pojedou do Prahy na galakoncert vítězů a ukážou jim tam, jak se v Ostravě tančí "Čtvero období (lásky)"!! Tuto choreografii můžete vidět na školním koncertě 27.4. v DK Akord, nebo na galakoncertě tanečního oddělení 9.6. na Janáčkově konzervatoři. Přeji našim milovaným Bestiím ať jim to tančí a posílám malý srdíčkový vzkaz - holky, nezáleží na tom kolik vás tančí, ale jak tančíte...tančete duší a srdcem....vaše pančelka Eva
7.3.2011 00:58:46 :: Zorro
tady jsou nejake videa z tanecniho oddeleni www.youtube.com/user/kotikkiki?feature=mhum koukejte, komentujte. videa budou postupne pribyvat
4.3.2011 16:11:02 :: Jeanetta Faiglová
Srdečná gratulace panu učiteli Zdeńku Honovi a jeho žákům za vynikající reprezantaci a výsledky v okresním kole soutěží ZUŠ-obor kytara . Získali 2.prví místa s postupem do krajského kola a jedno druhé místo. Děkuji všem!! J. Faiglová
2.3.2011 17:00:01 :: Jeanetta Faiglová
Děkuji panu Mgr. Bártovi a jeho žákyni Kateřině Dostalíkové za vzornou reprezentaci školy a získání prvního místa s postupem, v okresním kole soutěží ZUŠ - obor klavír.
12.2.2011 20:20:47 :: pančelka Eva
Mocinky děkuji Bobanům a Lumpům za dnešní výkony na soustředění oceňuji jejich snahu prokázat, že už jsou vyspělí tanečníci a snaží se udržet pozornost a vytrvalost. Navzdory únavě, kterou zákonitě taková makačka sebou přináší , všichni zatli zuby a jeli až do poslední minuty co víc k tomu dodat - snad jen slova Denisky Žigové, která prohlásila, že se v životě tak nenadřela přátelé - tak teď už jenom pilovat a pilovat a vzhůru do nové soutěžní sezóny, vždyť máme co obhajovat!
17.11.2010 11:02:22 :: pančelka Eva
Dobrý den tanečníci, tak dopolední rozvrh na PAFORTU je takovýto: 8.00 sraz ve vestibulu DK Akord, 8.30 - 9.00 zkouška. poté můžete zůstat a sledovat ostatní soubory při práci (ať se něco přiučíte), nebo můžete odejít. Sraz pak bude ve 12.00, soutěž začíná ve 13.00. Těším se na vás - pančelka Eva
15.11.2010 21:55:51 :: pančelka Eva
Dobrý večer tanečníci, tak zatím jsem harmonogram dopoledních zkoušek na PAFORTU neobdržela... sledujte prosím vzkazník trpělivě dál... pančelka Eva