Content
Zpět

Soutěžní přehlídky žáků hudebního oboru: 2017/2018

Pondělí 28. května 2018

5. ročník „MÚZY I. Hurníka“:

K. Šťastová – stříbrná múza ( klavír I.)

P. Schindlerová – stříbrná múza ( klavír II. )

J. Polášek – zlatá múza ( klavír III. )

 

V. Slezák, D. Machala, N. Starková – zlatá múza ( zpěv I. )

M. Slezáková – zlatá múza ( zpěv II. )

A. Halász – stříbrná múza ( zpěv II. )

M. Vykouřilová – bronzová múza ( zpěv II. )

D. Paličková – stříbrná múza ( zpěv III. )

Š. Holek – zlatá múza ( zobcová flétna )

G. Kellnerová, V. Sukatschová – stříbrná múza ( zobcová flétna )

 

M. Březnická – zlatá múza ( příčná flétna I.)

D. Spáčilová – stříbrná múza ( příčná flétna I. )

J. Vašek – stříbrná múza ( příčná flétna II. )

D. Horváth – zlatá múza ( alt. saxofon II. ) zvláštní ocenění za přesvědčivé provedení

skladby

V. Lipina – zlatá múza ( alt. saxofon II. )

 

Soutěže MŠMT ZUŠ : 2017/2018

Okresní kolo: obor – sólový a komorní zpěv

B. Kalmusová, Š. Pokludová, E. Soncin – 1. místo ( 0. kat. )

V. Slezák – 2. místo ( 0. kat. )

A. Štěpánková – 1. místo ( I. kat. )

N. Starková – 2. místo ( I. kat. )

M. Vykouřilová – 2. místo ( III. kat. )

N. Moravcová – 1. místo ( VIII. kat. )

N. Sýkorová – 1. místo ( IX. kat. )

 

Okresní kolo: obor – dechové nástroje

B. Benešová – 1. místo ( zob.fl., 0. kat. )

J. Křepelková – 2. místo ( zob. fl., I. kat. )

J. Stark – 3. místo ( zob. fl., II. kat. )

K. Březnická, G. Kellnerová – 1. místo ( zob. fl., III. kat. )

V. Sukatschová, Š. Holek – 2. místo ( zob. fl., IV. kat. )

K. Šeděnková – 1. místo ( zob. fl., V. kat. )

K. Pazdziorová – 1. místo ( zob. fl., X. kat. )

M. Březnická – 3. místo ( př. fl., V. kat. )

T. Havránkvá – 3. místo ( př. fl., VI. Kat. )

J. Vašek – 3. místo ( př. fl., VII. kat. )

D. Horváth – 1. místo ( saxofon, VIII. kat. ) + zvláštní ocenění za mimořádný um. výkon

 

Krajské kolo: obor – sólový a komorní zpěv

B. Kalmusová – 1. místo ( 0. kat. )

A. Štěpánková – 1. místo ( I. kat. )

N. Moravcová – 1. místo ( VIII. kat. )

N. Sýkorová – 1. místo ( IX. kat. )

 

Krajské kolo: obor – dechové nástroje

B. Benešová – 1. místo ( zob. fl., 0. kat. )

K. Březnická – 2. místo ( zob. fl., III. kat. )

K. Šeděnková – 2. místo ( zob. fl., V. kat. )

K. Pazdziorová – 2. místo ( zob. fl., X. kat. )

D. Horváth – 2. místo ( saxofon, VIII. kat. )

 

Ústřední kolo: obor – sólový a komorní zpěv

N. Moravcová – 1. místo ( VIII. kat. )

N. Sýkorová – 3. místo ( IX. kat. )

 

16. ročník Mezinárodní interpretační soutěže – „Pro Bohemia“

E. Soncin – 3. místo ( obor zpěv, 0. kat. )

D. Horváth – 3. místo ( obor hra na saxofon, 2. kat. )

 

IV. ročník soutěžní přehlídky komorních ansámblů – „Múzy L. Juřici“

Trio zobcových fléten – zlatá múza ( do 14 let )

Flétňata – 2x zlatá múza ( klasika a jazz, do 14 let )

Trio – stříbrná múza ( nad 14 let )

Trio zobcových fléten – stříbrná múza ( nad 14 let )

Klavírní trio TEBA – stříbrná múza ( do 14 let )

 

IV. ročník reg. festivalu v amatér. sól. zpěvu – „O cenu L. Janáčka 2018“

M. Vykouřilová - bronzové pásmo ( I. kat. )

 

Novohradská flétna 2018 – kategorie B

V. Sukatschová – 2. místo ( zob. fl. )

D. Spáčilová – ČU ( př. fl. )

J. Vašek – 3. místo ( př. fl. )